Mefedron w samochodzie i miejscu zamieszkania

kultura Zarzuty usłyszał wczoraj 30- letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. W pojeździe oraz miejscu zamieszkania mężczyzny policjanci ujawnili mefedron. Zabezpieczona ilość wystarczyłaby do sporządzenia ponad 80 porcji dealerskich tego narkotyku. O dalszym losie 30-latka zadecyduje sąd. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie

Opublikowano: 14 lutego 2020 12:22 | Aktualizacja: 14 lutego 2020 12:22

W minioną środę policjanci Wydziału Kryminalnego uzyskali informację, że 30-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej posiadać może substancje zabronione. Na jednym z parkingów mężczyzna został zatrzymany. Funkcjonariusze sprawdzili auto, którym tego dnia podróżował. W jego wnętrzu ujawnili woreczek, a w nim kryształki.

Dodatkowo w miejscu zamieszkania policjanci ujawnili pojemnik z zawartością brązowych kryształków oraz wagę elektroniczną. Po przeprowadzeniu wstępnego badania funkcjonariusze potwierdzili, że jest to mefedron. Zabezpieczona ilość wystarczyłaby do sporządzenia ponad 80 porcji tego narkotyku. 30-latek zatrzymany został do wyjaśnienia.

Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzuty i przyznał się do winy. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełniony czyn grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.