Jeden gol w meczu Avia - Podlasie

Jeden gol w meczu Avia - Podlasie - Zdjęcie główne

Sport Piłkarze z Białej Podlaskiej przed chwilą zakończyli spotkanie sparing.

Podlasie Biała Podlaska zmierzyło się w Świdniku z Avią. W ciągu 90 minut padł jeden gol. W pierwszej połowie gola dla podopiecznych Rafała Borysiuka zdobył Kamil Kocoł. 27-latek sfinalizował indywidualną akcję Macieja Wojczuka, który popisał się rajdem niemal przez całe boisko. "Wojo" mijał przeciwników jak tyczki, aż wreszcie zagrał do najskuteczniejszego gracza Podlasia w poprzednim sezonie.

W najbliższą sobotę o godz. 11:00 biało-zieloni rozegrają ostatni mecz kontrolny. Na boisku w Piszczacu podejmą zbrojącą się do walki w IV lidze Lubliniankę Lublin.