Konaszewski: Jesteśmy w stanie powalczyć

sport Konaszewski: Jesteśmy w stanie powalczyć

Mateusz Połynka

Opublikowano: 27 listopada 2019 19:06 | Aktualizacja: 27 listopada 2019 19:06

ROZMOWA Z Mateuszem Konaszewskim, obrońcą Podlasia Biała Podlaska

Jesteśmy w stanie powalczyć

Jak Twoimi oczami wyglądało spotkanie?

- W pierwszej części inicjatywa była po naszej stronie. Później wyraźnie opadliśmy z siły, zabrakło konsekwencji. Szkoda, bo przed przerwą mieliśmy kilka dobrych okazji, by jako pierwsi zdobyć gola. Niestety, sztuka się nie powiodła.

I znów przegraliście...

- Żeby triumfować, trzeba zagrać dwie dobre połowy. Mam takie samo tłumaczenie jak po meczu z Wisłą Puławy. Pierwsza była dobra, a druga dużo słabsza.

Korona II też mogła zdobyć gole jeszcze przy wyniku bezbramkowym...

- Dokładnie. Raz udało mi się wybić piłkę zmierzającą do pustej bramki, a później pomógł nam Maciej Wrzosek. Jego interwencja stała na bardzo wysokim poziomie.

Skończyliście rok na ostatnim miejscu w tabeli...

- Wywalczyliśmy osiem punktów. Tyle samo tracimy do zespołu, który zajmuje bezpieczną lokatę. To z jednej strony dużo, a z drugiej - spokojnie można ją odrobić na wiosnę.

Od pewnego czasu byliście chwaleni za grę...

- Tylko za to nie ma punktów. Niestety. Pozostaje nam dobrze przepracować okres przygotowawczy. Jesteśmy w stanie punktować z czołówką ligi, a z sąsiadami powalczyć o pełną pulę.

Uda się?

- Wszyscy mamy taką nadzieję. Najważniejsze, by utrzymać trzon zespołu. Przed zarządem trochę pracy, by wszystko stało na trochę wyższym poziomie.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.