Kradli perfumy w drogerii w Białej Podlaskiej

wiadomosci Za kradzież perfum z drogerii odpowie dwoje mieszkańców Białej Podlaskiej w wieku 33 i 34-lat. Do zdarzeń doszło we wrześniu na terenie Białej Podlaskiej.

KWP w Lublinie

Opublikowano: 18 września 2020 08:12 | Aktualizacja: 18 września 2020 08:12

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu, realizując posiadane informacje ustalili, że 34-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej i jego o rok młodsza znajoma podejrzewani są o kradzież perfum z drogerii znajdującej się na terenie miasta. Do zdarzeń doszło we wrześniu bieżącego roku.

 

W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze potwierdzili posiadane informacje. Łączna wartość strat oszacowana została przez pokrzywdzonych na kwotę około 600 złotych. W trakcie prowadzonych czynności w miejscu zamieszania kobiety policjanci zabezpieczyli perfumy.

 

Obydwie osoby zatrzymane zostały do wyjaśnienia. „Amatorzy cudzego mienia” usłyszeli już zarzuty i przyznali się do winy. Z relacji 34-latka wynikało, że on sprzedał skradzione perfumy przypadkowej osobie, a pieniądze powstałe z tego procederu wykorzystał na zakup alkoholu. Teraz o dalszym losie dwojga bialczan zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi kara do 5 lat pobawienia wolności.

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • miesiąc temu | ocena +0 / -0

    Marek

    Za 600 zł będziemy ich utrzymywać kilka lat, zapewniając mieszkanie, jedzenie itp na które człowiek musi zapracować a potem na wyjście dostaną pieniądze.