Zjechała do rowu i uderzyła w betonowy przepust. Wypadek w miejscowości Klonownica Mała

wiadomosci Wczoraj po południu w miejscowości Klonownica Mała kierująca volkswagenem straciła panowanie nad pojazdem. Auto zjechało do rowu i uderzyło w betonowy przepust. Do szpitala przewiezione zostały 4 osoby.

KWP w Lublinie

Opublikowano: 14 września 2020 09:47 | Aktualizacja: 14 września 2020 09:47

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 17:30 w miejscowości Klonownica Mała. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Volkswagen z nieustalonych przyczyn straciła panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na pobocze i do przydrożnego rowu uderzając w betonowy przepust. Samochodem kierowała 19-letnia mieszkanka Janowa Podlaskiego. W chwili zdarzenia kierująca pojazdem była trzeźwa. Potwierdziło to przeprowadzone przez policjantów badanie.

 

W wyniku zdarzenia do szpitala przewiezione zostały cztery osoby. By wydostać dwóch pasażerów uszkodzonego auta niezbędne było wykorzystanie przez strażaków specjalistycznego sprzętu. Służby w działaniach ratowniczych wspierali również żołnierze WOT, którzy jadąc z miejsca stacjonowania zauważyli uszkodzony pojazd.

 

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.